Анальні стимулятори

СписокСітка
Відображати:
Сортування
Анальні стимулятори

Анальні стимулятори

Навіщо потрібний Анальний секс?

     Анальний секс допоможе внести різноманітність в сексуальне життя пари, якщо Ви хочете нових емоцій і більше задоволення. Мало кому відомо, що в задньому проході маса ерогенних точок, стимулюючи які ви досягнете приголомшуючого ОРГАЗМУ! Ці відчуття не зрівняються ні з чим. Для тих хто боїться болісних відчуттів через те, що член ним здається великим для такої стимуляції і існують наші анальні стимулятори.

     Які бувають анальні стимулятори?

     Для новачків є маленькі пробки, тоненькі буси і анальні ялиночки. І більше розміри для тих, хто вже скуштував цей заборонений плід. Є стимулятори з вібрацією, з виносним пультом управління. Вібрація до речі відмінно розслабляє м'язи сфінктера, приємною несподіванкою стане відчуття цієї вібрації у вагінальній області. У нас є анальні пробки різних розмірів і матеріалів.  Популярний силіконовий матеріал, він гнеться, плавна форма анальної пробки забезпечує легке і безболісне введення, матеріал силікон з оксамитовим напиленням ніжно стимулює і ДУЖЕ приємний на дотик. Анальні іграшки однаково розкуповують як жінки так і чоловіки, а у нас таку пікантну іграшку можна  купити анонімно.

     Асортимент анальних стимуляторів на нашому сайті Вас приємно здивує!

Приємні бонуси

    Якщо Ви хочете, щоб вагіна була вузькою, не витягуйте анальну пробку під час сексу. Анальні намиста і пробки з ребристостями забезпечують додаткову стимуляцію пеніса вашого партнера, адже стінка піхви і анусу дуже тонка.