Продовження статевого акту за допомогою спеціальних кілець
Дата: 26.01.2017

Багато хто думає, що різні інтимні іграшки були створенні для задоволення обох партнерів під час статевого акту. Деякі предмети були дійсно створенні саме для цього. Але більшість із них спочатку мала тільки медичне призначення.

Одним із таких виробів є спеціальні ерекційні кільця. Їх призначали лікаря чоловікам, які мали проблем з ерекцією. Такі засоби стискали пеніс. Завдяки цьому не відбувався відтік крові. Це допомагало продовжити статевий акт.

Пізніше їх почали використовувати і ті, хто не мав раніше ніяких проблем. Таким чином пари мають можливість регулювати тривалість статевого акту. Це приносить задоволення обом партнерам.

Різновиди ерекційних кілець

На сьогодні існує декілька варіантів таких кілець:

  • силіконове;
  • подвійне;
  • хомут.

Найпростішими і найпоширенішими вважається перша пропозиція. За рахунок якісного та міцного матеріалу можна використовувати неодноразово. Силікон має здатність розтягуватися. Деякі варіанти зроблені як презервативи, що допомагає уникнути небажаної вагітності чи виникнення інфекцій.

Подвійна конструкція вже більш складна для використання. Адже складається з двох частин:

  • одна для статевого члена;
  • інша для мошонки.

Останній варіант найтісніше прилягає до органа. Це забезпечує максимальну дію.

На сьогодні більшість моделей випускається з можливістю регулювання діаметра. Тепер кожен користувач має можливість самостійно вибрати необхідні параметри відповідно до своїх побажань.

Правила користування

При дотриманні всіх інструкцій ніякі побічні дефекти абсолютно не виникають. Якщо такий пристрій призначив Вам лікар, то дотримуйтесь усіх його інструкцій. Якщо Ви самостійно його купуєте, то не варто одразу використовувати занадто складні моделі, почніть з більш простих. А далі дійте на свій розсуд.

Звертайте увагу на матеріал виготовлення та додаткові засоби. Якщо у Вас алергія на будь-який із компонентів, то підшукайте альтернативний варіант. Завдяки величезному вибору зможете знайти все необхідне.

Якщо Ви хочете урізноманітнити своє інтимне життя, то наш інтернет-магазин як раз створений для цього. Тут можна знайти безліч різних пристроїв на будь-який смак. Для зручності клієнтів діє доставка замовлення. При цьому повна анонімність. Тому ніхто не дізнається про Вашу покупку. Ви залишитесь задоволеними якістю продукції.

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введіть код з малюнка: