Правильно піклуємося про свою інтимну зону
Дата: 07.10.2016

Немає жодного лікаря-гінеколога до якого би не зверталися жінки з проблемами сухості в інтимній зоні. Ці відчуття дуже неприємні , особливо під час статевого контакту. Раніше з подібними проблемами дуже часто зіштовхувались жінки старшого віку, але тепер до лікарів звертаються і надто молодші.

Дехто вважає, що відсутність природного мастила пов’язана з недостатнім збудженням від свого партнера. Але як пояснити, що і постійний партнер є, і гарний настрій теж, а інтимна зона залишається сухою.

Причини цих неприємних відчуттів різні. Лікарі вже давно рекомендують в таких ситуаціях використовувати лубриканти, ціна яких доступна для кожного.

Прекрасний препарат для інтимної зони

З допомогою таких засобів можна досить легко уникнути натирань, пошкоджень інтимної зони, порушень мікрофлори. Тільки не варто думати, що ці препарати здатні вирішити й інші проблеми (продовження статевого акту чи щось інше). З цим треба йти до лікаря.

Дехто ще й досі думає, що подібні засоби є досить вульгарними чи небезпечними. Але це далеко не так. Лікарі б не радили тоді своїм пацієнткам використання цих препаратів.

Запам’ятайте, що мастило позитивно впливає на інтимну зону. Воно допомагає відновити досить ніжну шкіру. Тому варто піклуватися про свою інтимну красу, а не шкодити своєму здоров’ю.

Як вибрати свій засіб?

Так що потрібно перестати довіряти чуткам і користуватися сучасними засобами. Але щоб цей процес приносив лише задоволення, то краще враховувати деякі правила:

  • підбір тільки відомих марок;
  • використання препаратів за призначенням;
  • наявність ароматизаторів.

Перш ніж остаточно знайти щось своє, багато хто випробовує різні марки на собі. Не завжди ці експерименти приносять користь. Тому краще звертати увагу на відомі бренди, які продаються в спеціалізованих магазинах.

Перед використанням зверніть увагу, для чого призначені засоби, щоб потім не було неприємностей. У деякі марки до складу входять ароматизатори. Такими варіантами не варто захоплюватись кожного дня. Їх краще приберегти для особливих моментів.

В нашому інтим магазині ви знайдете мастило для будь-яких ситуацій. Для особливих моментів можете підібрати варіанти зі спокусливими ароматами, які точно сподобаються вашому партнерові. Представлені товари належної якості. Ціна на продукцію одна з найдемократичніших. 

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введіть код з малюнка: