Розбираємося у незручних жіночих проблемах під час інтимних стосунків
Дата: 29.09.2016

Кожна сучасна жінка багато уваги приділяє своєму здоров’ю та красі. Але як би за собою не доглядати, досить часто виникають проблеми. Особливо це стосується інтимних зон. Майже кожна жінка хоч раз в житті  зіштовхувалася с проблемою сухості піхви під час статевого акту.

Це досить неприємні відчуття, які з’являються не тільки у жінок старшого віку, а й у дівчат. Виникає подразнення інтимної зони і через це жіноча смазка перестає виділятися в потрібній кількості. Внаслідок цього слизові оболонки сухі і з’являються болісні відчуття під час статевого акту.

В такий період отримуються мікротравми. Через них існує велика ймовірність підхопити інфекцію. Адже природній захист дуже послаблений.

Причинами цих неприємностей можуть стати багато факторів.

Природні причини

Найчастіше це виникає внаслідок зниження естрогену. Це стосується не тільки жінок, у яких розпочався клімакс. Пологи та годування грудьми теж впливає на загальний стан. Як правило все нормалізується після того, як жінка припиняє годувати грудьми дитину. Перед менструацією теж може значно зменшитися кількість виділень.

Консультація з лікарем допоможе зменшити всі неприємні відчуття у цей період. Головне вчасно звернутися.

Існують й інші фактори:

  • прийом ліків, медичні процедури;
  • інтимна косметика;
  • порушення правил гігієни;
  • стреси;
  • шкідливі звички.

Досить багато ліків або медичних процедур впливають на гормональний фон. Через це можуть виникати проблеми з інтимним здоров’ям. Під час їх прийому варто поговорити з лікарем про додаткові засоби.

Майже у кожної сучасної жінки є косметика за доглядом інтимної зони. Але мало хто знає, що вона може бути небезпечною і тільки погіршувати мікрофлору. Тому треба особливо звертати увагу на склад. Краще за все порадитись з лікарем, щоб потім не виникало проблем.

Порушення правил гігієни теж може вплинути на загальне самопочуття. Використання тампонів, туалетного паперу можуть викликати неприємні відчуття. Це ж стосується деяких засобів контрацепції.

Шкідливі звички, стреси негативно впливають на загальне самопочуття. Тому варто переглянути свій розпорядок, внести відповідні корективи.

Наш інтим магазин пропонує величезний асортимент жіночих засобів. Вам потрібно лише вибрати один із них. Фото та докладний опис полегшують вибір. Всі товари якісні, тому хвилюватися за свою безпеку не варто.

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря:Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введіть код з малюнка: