Розпалюємо вогонь пристрасті з використанням кляпа
Дата: 21.09.2016

Раніше тема сексуальних стосунків була заборонена на публічне обговорення. З часом ці табу почали порушуватися і інтимні подробиці почали зустрічатися у фільмах чи книгах. Також від цього не відстають і різні передачі, в яких обговорюють стосунки у ліжку.

Така відвертість почала привертати увагу суспільства до специфічних дорослих іграшок, які допомагають зробити відносини ще гарячішими. Ці штучки були відомі ще досить давно, але не мали такого масового поширення.

Забуваємо про одноманітність

На сьогодні про них чули абсолютно всі. Для деяких вони вважаються непристойностями, а для інших цілком нормальними. Але нічого такого поганого у них немає. Адже одноманітність з часом набридає і потрібно шукати щось нове. А різні обмежувачі рухів, зокрема кляп шар допоможе урізноманітнити стосунки і зробити секс феєричним.  

Обмеження певних відчуттів одного з партнерів лише підігріває ситуацію. Кожен із них отримує нові емоції. Використання кульки не дозволяє вимовляти слова чи якісь звуки. Так виходить повне підкорення одного з партнерів.

З таким специфічним предметом можна розіграти навіть якусь сценку. Це залежить від вашої фантазії. Він підійде як для прелюдії, так і для самого статевого акту. Перед самим використанням обговоріть всі тонкості зі своїм партнером.

Вибираємо правильно

Головне, щоб вам було зручно у ньому. Для цього варто дещо запам’ятати:

  • вдало підібраний розмір;
  • мінімальна кількість прикрас;
  • зручність користування;
  • дотримання елементарних правил.

Якщо все правильно врахувати і вибрати найзручнішу модель, то ніяких проблем не виникає.

Крім цього варто врахувати ще власне здоров’я. Якщо існує алергія на певний матеріал, то варто уникати його  і підібрати іншу модель. Під час застуди теж краще зачекати з використанням таких штучок. Адже можуть виникнути проблеми з диханням. Якщо більше немає ніяких обмежень, то сміливо можете користуватись.

При бажанні ви можете зробити кляп з підручних засобів (шарфи, панчохи). Якщо сподобається, то купуйте відповідні іграшки.

Відвідавши наш інтим магазин ви знайдете не тільки предмети для обмеження рухів, а ще й інші цікаві товари. Так ви маєте можливість придбати одразу декілька варіантів на будь-яку фантазію. Асортимент дозволяє втілити в життя навіть найрозкутіші мрії. Тому вибрати буде з чого. З нами ваше інтимне життя ніколи не стане одноманітним.

Залишити коментар

Автор:


Текст коментаря:Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Введіть код з малюнка: