Духи с феромонами для женщин Instinct, 50 мл

Духи с феромонами для женщин Instinct, 50 мл
Код товара:WPJ18
Наявність:
На складі
Характеристики
Для кого Для женщин
Объем 50

Основним інгредієнтом духів, є унікальна формула Miyoshi Miyagi, розроблена на стику старих японських традицій і сучасних досягнень в області біохімії.

Вона включає, серед усього іншого, такі феромони як андростенол, андростенон і альфа-андростенол, а також ексклюзивні компонети Miyagi, які і роблять його духи настільки ефективними.

Солодка суміш прянощів з додаванням квіткових нот, збагачена формулою феромонів Miyoshi Miyagi, являє собою унікальну композицію, секретна зброя для зваблення.

Жінки, які люблять бути в центрі уваги, безсумнівно оцінять цей чуттєвий аромат, який протягом багатьох років був хітом в першокласних магазинах духів у всьому світі.

Ці духи були настільки успішними завдяки екзотичним фруктам кумкват, корінь спецій і солодким, жіночим нотах жасмину і ванілі. Протягом дня аромат розкривається нотами мускусу, бурштину та сандалового дерева.

Вплив на оточуючих: люди, які вас оточують стають більш відкритими, доброзичливими і розташованими до вас. Чоловіки будуть сприймати вас як більш прікательной і будуть відчувати бажання загравати з вами.

Обсяг: 50 мл.

Відсоток вмісту феромонів: 35%

Бренд: Miyoshi Myiagi New York

Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре