Эрекционное виброкольцо с дистанционным управлением Entice Adelle

Эрекционное виброкольцо с дистанционным управлением Entice Adelle
Виробник
Код товара:SE-4715-20-3
Наявність:
На складі
Характеристики
Диаметр 3,75
Длина 7
Для кого Для пары
Материал силикон
Питание таблетки
Производитель California Exotic Novelties
Размеры пурпурный малиновый
Цвет пурпурный, малиновый

Ерекційне віброкільце з кліторальним стимулятором і пультом дистанційного керування - найкраща іграшка для пари, яка безсумнівно принесе задоволення обом партнерам.

Тільки уявіть, ерекційне кільце допоможе зберегти жорстку ерекцію і протриматися довше, в той час як ніжні "вушка" клиторального стимулятора будуть пестити вашу партнерку 7-ма різними малюнками вібрації, пульсації і ескалації і змушувати її скрикувати від задоволення при кожному русі.

Ерекційне кільце збільшує чутливість члена, а стимуляція вібрацією дозволить партнерам отримувати задоволення одночасно і одночасно наближатися до кульмінації. Легкий і зручний пульт дистанційного керування вібрацією має всього 2 кнопки з лід підсвічуванням і працює в радіусі до 15 м.

Знімну вібропулю можна використовувати окремо від ерекційного кільця. Наприклад помістіть вібропулю в трусики вашої партнерки і керуйте її збудженням на відстані за допомогою пульта дистанційного керування.

Ерекційне кільце виготовлено з безпечного, якісного і приємного на дотик силікону, сумісно з презервативами і лубрикантами тільки на водній основі. Для очищення, промийте кільце без вібропулі в теплій воді з м'яким антибактеріальним милом або спеціальним бактерицидним засобом для секс іграшок. Зберігайте окремо від інших виробів з силікону.

Діаметр кільця - 3,75 см, довжина вібропулі - 7 см, діаметр - 2 см.

Батарейки таблетки в комплекті.

Інструкцію "Як користуватися ерекційне кільце", дивіться тут

Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре