Фаллоімітатори

СписокСітка
Відображати:
Сортування
Фаллоімітатори

Фаллоімітатори

Чи  знаєте Ви, що фалоімітатори - зовсім не сучасний винахід. Вперше вони згадуються ще древніми єгиптянами.  Свій розвиток отримали фалоімітатори у античному світі: там чоловіки своїм дружинам багато уваги  не приділяли (війни і т.д). Раніше в Європі фалоімітатори були практично у кожної знатної або просто багатої жінки. Навіть з'явилися перші майстерні для виготовлення цих " виробів". Наші жінки самі придумували різні пристосування доки немає благовірних.

    Фалоімітатор не вібрує, а отже ви повністю контролюєте процес. Його реалістична форма, вени по усій довжині розбудять бажання негайно зануриться в похітливий процес.

     На нашому сайті  можна купити фалоімітатор  різних матеріалів, кольорів і розмірів зовсім недорого. Оснащені присоскою - це означає, що ваші руки будуть абсолютно вільні, досить прикріпити його до будь-якої гладкої поверхні. Ціна фалоімітатора влаштовує практично всіх. Доставка замовлення – вся Україна,в тому числі і Київ.

Для виробництва використовують різні матеріали:латекс, акрил, силікон. Найпопулярніший серед них силіконовий «фалоэмітатор». Для більш дорогих моделей використовують латекс. Виготовлені фалоімітатори для чоловіків з таких матеріалів не скупчують на своїй поверхні бактерії.

        Подвійне задоволення!

    Двосторонній фалоімітатор дозволяє використати його анально-вагінально. Можна експериментувати з партнером, використати «фалоэмітатор» замість страпона, якщо ремінці заважають. Він відмінно гнеться, не ламається. Підходять фалоімітатори для чоловіків одностатевих пар, щоб одночасно рухатися і отримувати максимум задоволення.

    Вибирайте свій фалоімітатор. І він стане вірним супутником Вашого задоволення!!!

У нас можна купити фалоімітатор недорого. Тут представлений широкий асортимент вибору. На сайті для користувачів розміщена основна інформація про товар, умови покупки. Для уточнення питань звертайтесь до наших консультантів за вказаними контактами. Територія доставки товару – вся Україна, а не тільки Київ. Ціна фалоімітатора приємно здивує. Ви не пошкодуєте, що звернулись до нас.