Инновационный вибратор для пары We-Vibe Sync

Инновационный вибратор для пары We-Vibe Sync
Виробник
Код товара:SNSYSG5
Наявність:
На складі
Характеристики
Диаметр 3,14
Длина 7.5
Для кого Для пары
Материал силикон
Питание аккумулятор
Производитель We-Vibe

Стильний і гнучкий інноваційний вібратор для потужних відчуттів від We-Vibe! Секс-іграшка - досконалість для безперебійного насолоди для сучасних коханців. Завдяки унікальній формі тиск пульсацій будуть скоординовані на точці G і клітор навіть при зміні поз в процесі задоволення. Обидва партнери зійдуть з розуму від екстазу - сильні вібрації дійдуть до глибини ерогенних зон як жінки, так і чоловіки.

Для зручності виконання будь-яких фантазій, секс-іграшкою можна керувати за допомогою We-Vibe - це не просто якісні секс-іграшки, виробники створили Ультрамобільний інструмент для реалізації сексуальних фантазій - в реальності і в віртуальному світі. Новітня технологія дозволяє парі використовувати вібратор навіть в розлуці: закачайте додаток на смартфоні і любіть один одного на відстані!

Задіюйте потрійне задоволення за допомогою вібратора, який володіє двома пелюстками для найсильнішого насолоди. Одна частина стимулятора знаходиться всередині і стимулює точку G, і абсолютно не перешкоджає чоловічому проникненню, а друга частина вібратора стосується клітора. У момент близькості стимулюючі пульсації відчувають обидва партнера.

Будьте впевнені в тому, що секс з допомогою вібратора We-Vibe запам'ятається надовго! Секс-іграшка дуже анатомічний, в момент фрикції не вислизає, вона просто з'єднується з вашим тілом.

Використовуйте стимулятор з лубрикантами тільки на водній основі. Після застосування промийте водою зі спеціальними мийними засобами для секс-іграшок. Силіконовий вібратор краще зберігати окремо від інших силіконових виробів.

Харчування - акумулятор.

Довжина вібратора - 7,5 см, діаметр - 3,14 см.


Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре