Книга "Анальные Наслаждения в Интимной Жизни Женщины", Александр Полеев

Книга "Анальные Наслаждения в Интимной Жизни Женщины", Александр Полеев
Код товара:BBK-3
Наявність:
Нет в наличии
Характеристики
Для кого Для женщин

"Анальні насолоди в інтимному житті жінки: як їх досягти?"

А Н Н О Т А Ц І Я

Книга присвячена сексуальних насолод, які жінки отримують від стимуляції заднього проходу - у всій різноманітності таких контактів: від самозадоволення фалоімітатором або вібратором до легкої стимуляції ануса партнером, і до повноцінного статевого акту з введенням члена і фрикціями. Ця форма інтимних соїтій тільки прокладає собі дорогу в сексуальному житті прекрасної статі, але її значення як джерела чуттєвих радощів постійно зростає.

Анальні насолоди, включаючи самі мінімальні, оточені безліччю заборон і міфів, які оголошують їх "неприродними" і навіть шкідливими. Але розвиток наших знань про реальну інтимного життя спростовує ці міфи і руйнує ці заборони.

Сексуальні контакти, пов'язані з заднім проходом, необхідні, перш за все, тим представницям прекрасної статі, у яких з якихось причин знижена чутливість статевих органів, яким генітальний секс не приносить належного задоволення (синдром "тьмяних" геніталій ", аноргазмія) . Необхідні вони і тим, чиї чоловіки або постійні партнери прагнуть до тотального володіння коханою жінкою, що включає, звичайно ж, і анальний секс. Це їх прагнення, що виходить з глибин підсвідомості, в більшості випадків зовсім непереборне.

Багато представниць прекрасної статі, які відчувають досить яскраві, хтиві відчуття в "ванільному" сексі, тим не менше відчувають, що їх потенціал розкритий не повністю, що вони здатні і на більший потяг, і на більше збудження, і на більш яскраве насолоду фрикціями, і на більш екстатичну оргазменную розрядку. Подальший розвиток і вдосконалення такої жінки можливо, частіше за все, на шляху освоєння анальних контактів. І цієї, третьої групи "активісток сексуальної революції" книга виявиться максимально корисною.

З ростом в країнах Європи і США числа жінок, що регулярно займаються анальним сексом, з'явилися многочмсленние спостереження і наукові дослідження, які свідчать про розвиток у цих жінок феномена, який отримав у фахівців назва "соматизований сексуальний потяг". Для цього потягу характерні не тільки вираженість психологічного компонента, а й потужна "тілесна" складова: тяжкість внизу живота, різко підвищена лубрікація, прискорене серцебиття і глибоке дихання. Такий потяг часто виникає спонтанно, без будь-якої зовнішньої стимуляції, і на кілька хвилин (або десятків хвилин) охоплює жінку повністю. Ми пов'язуємо його з впливом анального сексу на наднирники, які виділяють значно більше тестостерону і допаміну, ніж при генітальної близькості.

Автор, лікар-сексолог з більш ніж сорокарічним стажем роботи, зробив свою книгу гранично практичною: він докладно розповідає про тренувальних вправах, про підготовку заднього проходу, про положеннях і рухах тіла і багато іншого, що необхідно знати і вміти жінкам, налаштувати на включення заднього проходу в своє інтимне життя. Він переконаний, що таке "розширення" сексуальної практики внесе в неї величезна кількість нових яскравих насолод.

Лікар-сексолог, кандидат медичних наук, професор Московського інституту психоаналізу і професор-асистент Університету "Sorbonne Nouvelle" (Париж) Олександр Поле є автором близько 200 наукових статей, двох наукових і дев'яти науково-популярних книг, частина яких ( "Вся правда про жіночий оргазм "," Анальні насолоди в інтимному житті жінки: як їх досягти? "і ін.) перекладені англійською, французькою та іншими мовами, і видані у Франції, Великобританії, Канаді, Чехії, Польщі, Румунії та Болгарії. Він часто виступає по радіо, є експертом багатьох телевізійних програм.


За курс лекцій "Сексологія 21-го століття", прочитаних в Університеті "Трініті" (США) він удостоєний щорічної премії Американської Асоціації Сексологів, за книгу "Анальні насолоди в інтимному житті жінки .." - премії Французької асоціації книготорговців.


Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре