Книга "Как сохранить сексуальную жизнь в супружестве на долгие-долгие годы!" А.Полеев

Книга "Как сохранить сексуальную жизнь в супружестве на долгие-долгие годы!" А.Полеев

Знайомство, спілкування, закоханість, шлюб і секс, нові і приємні експерименти, еротичні ігри, пристрасть перших років.

І ось вже з'являються і підростають діти. Як самі по собі проходять роки, а ви - залишаєтеся разом. Складаються компроміси, з'являється загальний уклад, сімейні традиції і загальні проблеми ...

І одного разу ви починаєте зовсім потроху замислюватися, а потім вже ясно розумієте: у житті щось змінилося.

Близькі стосунки з чоловіком стали прісними і тьмяним, і добре, якщо секс у шлюбі приносить ще хоч якесь задоволення, хоч зрідка; але зазвичай - частота сексу в шлюбі поступово починає падати, лібідо згасає, вже нічого не цікаво, майже ніщо не дивує, і будемо чесними - мало хто зберігає яскравий і якісний, що задовольняє і приносить задоволення секс після 10 років шлюбу.

Або взагалі хоч якийсь. Адже буває і так, що поступово все подружнє життя переростає в шлюб без сексу, суцільну затягує рутину. Поспали, поїли, пішли на роботу, майже перестали спілкуватися.

Так, залишаються прихильності і звички, традиції і уклад, але йде пристрасть, і очі вже не горять ... І так хочеться все це оживити, тільки незрозуміло - як.

Дуже багато людей в певні моменти свого життя починають шукати відповіді на одні й ті ж питання: як повернути колишню пристрасть у відносинах, або чому в шлюбі немає сексу. І добре, якщо пари починають шукати, як урізноманітнити подружній секс, адже не задовольняють інтимна близькість, або зовсім відсутність сексу в шлюбі - часто просто призводить до розлучення.

Не відразу. Спочатку люди починають думати про те, чи важливий секс у шлюбі, адже крім цього є діти, квартири, побутові зобов'язання ... і все це поки що тримає. А потім починає здаватися, що секс після шлюбу, з іншими партнерами, буде цікавіше і краще. І - розлучення.
Тільки це самообман. На короткий час. Самообман, про який можна потім пошкодувати.

Не втрачайте все те хороше, що у вас є. Не втрачайте те, що дорого.

Книга для тих, хто не хоче втрачати, і для тих, хто замислюється, як повернути колишню пристрасть. Відомий сексолог, лауреат премії "Американської Асоціації Сексологів", експерт багатьох телевізійних програм, професор Олександр Поле говорить з подружніми парами, які підійшли до межі кризи сімейного життя, про те, як повернути у відносини колишню пристрасть, і як зробити подружнє життя спокійним і щасливим .

Неважливо, коли ви прочитаєте книгу: тоді, коли вже багато разом пройдено, і позаду вже роки сімейного життя, або на самому початку шлюбу, коли тільки все будується.

Ця чудова книга - справжній путівник по щасливому сексуальному партнерству.

Автор дає практичні та життєздатні рекомендації, перевірені вже безліччю пар, які теж шукали відповідь на питання - як урізноманітнити секс у шлюбі. Ці рекомендації зберегли тисячі шлюбів і допомогли багатьом людям.

Людям, які вже знають, що секс у подружньому житті може бути таким же пристрасним, як і до неї; і навіть секс після 20 років шлюбу цілком здатний залишатися живим, яскравим і радує, а не рутинним ритуалом двох втомлених один від одного подружжя.

Книга "Як зберегти сексуальне життя в шлюбі на довгі-довгі роки!" написана для тих, хто не хоче втрачати щасливі моменти свого життя.


Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре