Книга "Почему самоудовлетворение-краеугольный камень" Александр Полеев

Книга "Почему самоудовлетворение-краеугольный камень" Александр Полеев
Код товара:BBK-4
Наявність:
На складі
Характеристики
Для кого Для женщин

"Чому самозадоволення - наріжний камінь інтелектуального, емоційного і сексуального досконалості жінки?"

А Н Н О Т А Ц І Я

Олександр Поле - відомий російський лікар-сексолог, кандидат медичних наук, професор Московського Інституту психоаналізу. Автор понад 200 наукових статей і двох монографій, перекладених на європейські мови, дев'яти науково - популярних книг.

Широко відомі його книги "Як стати темпераментної за 10 днів", "Вся правда про жіночий оргазм", "Як зберегти секс в подружжі", "Анальні насолоди в інтимному житті жінки: як їх досягти?" та інші, випущені видавництвами "Пітер" і "Ексмо".

Книга присвячена жіночому самозадоволення. Прийнято вважати, що самозадоволення - це дія, спрямована на зниження сексуального потягу, зменшення емоційної напруги і отримання насолоди, в тому числі і клиторальной розрядки.

Але наукові дослідження останніх років показали, що самозадоволення протягом 30 - 40 хвилин після його закінчення створює, завдяки виділенню комплексу нейромедіаторів, надвисокі інтелектуальні здібності. Ці здібності допомагають старшим підліткам (16 - 19 років) і молодим жінкам (20 -30 років) краще адаптуватися в навколишньому її соціальному оточенні, успішний вирішувати міжособистісні конфлікти.
Характер спілкування в співтоваристві старших тінейджерок часто насичений іронічністю, уїдливість, вироблений агресивністю. Але в їх фантазіях і в мастурбаторних фантазіях молодих жінок, завдяки посиленню секреції окситоцину, їх поведінку з партнером частіше м'якше, тепліше, доброжелательнее.

Самозадоволення допомагає тим молодим представницям прекрасної статі, хто не отримав навички м'якості і чарівності в батьківській родині, освоїти їх за допомогою аутоеротичної фантазій. Таким чином, шанси тінейджерок і молодих жінок на створення постійної пари помітно підвищуються.

Одна з причин і "синдрому тьмяних геніталій", і аноргазмії (остання спостерігається у 34% жінок) - прихованість її сценарію близькості, що приводить до оргазму; такий сценарій є у кожної жінки, але у деяких він "захований" в підсвідомості. Як правило, це сценарій з області домінування і підпорядкування. І тільки мастурбационная предоргазменного фантазії "відкривають завісу" цього сценарію. Здійснюючи ці "підказані" фантазіями дії, багато представниць прекрасної статі, як показує досвід автора, досягають такого бажаного "піку близькості" в статевому акті з чоловіком.

Але, всупереч поширеній думці, ніби кліторальний оргазм має місце у кожної жінки, у 14-15% з них спостерігаються труднощі з кліторальним самозадоволенням. Воно або не закінчується розрядкою, або не викликає яскравих хтивих відчуттів, а у деяких - і зовсім відсутнє відчуття від стимуляції клітора.

Насправді ж цей орган статевого почуття влаштований так, що кожна представниця прекрасної статі може досягти сильного і яскравого оргазму: необхідно лише "підібрати до нього, клітора, ключик". Іноді це нелегко, іноді цей орган вимагає "особливого підходу", іноді необхідна допомога лікаря-сексолога, але "не зустрічаються клітори, нездатні до насолоди і розрядки".

* Автор книги формулює конкретні рекомендації, засновані на його більш ніж сорокарічної практиці, які допоможуть кожній жінці зробити своє кліторальних самозадоволення досконалим.

Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре