Вагінальні мастила

СписокСітка
Відображати:
Сортування
Вагінальні мастила

Вагінальні мастила

Жіноча смазка

Дехто з сучасних жінок ще й досі вважає, що використання інтимної косметики – це якась надмірна розпущеність. Але це вже далеко не так. На сьогодні купити жіночу смазку в Україні можна не тільки в еротичних магазинах, але ще й в аптеках, косметичних магазинах. Коштують такі препарати зовсім недорого.

Деякі вважають, що за відсутності таких проблем їм ці засоби зовсім непотрібні. Вони сильно помиляються. Правильно підібрана жіноча смазка може стати у нагоді в багатьох ситуаціях. Для консультації можете звернутися до свого лікаря.

Сучасна змазка піхви виготовляється на основі водорозчинних компонентів. На відміну від традиційних матеріалів її можна застосовувати разом з виробами із латексу.

Неприємні відчуття від сухості піхви виникають внаслідок таких ситуацій:

  • період після операцій/пологів;
  • під час лікування статевих інфекцій;
  • під час стресових ситуацій.

При таких ситуаціях лікарі радять використовувати препарати, щоб ще не погіршити загальний стан. Як правило, жіноча смазка виготовляється з нейтральних компонентів. Вона ідеально підходить жінкам з схильностями до алергічних реакцій. Крім цього не мають різкого запаху.

Звісно пропонується змазка піхви з ароматичними компонентами. Їх не варто застосовувати постійно, а періодично для урізноманітнення інтимного життя.

Застосовувати засіб варто перед статевим актом або під час нього.

В нашому магазині можна купити жіночу смазку в місті Київ. Тут представлений широкий асортимент вибору, який коштує недорого. На сайті для відвідувачів розміщена основна інформація про товари, умови їх придбання. Якщо виникли додаткові запитання, то зв’яжіться з нашими консультантами за вказаними контактами.  Для зручності діє доставка замовлення. Територія її поширення – вся Україна. Ціна приємно здивує. Ви не пошкодуєте, що звернулись до нас.