О компании

     До цих пір в нашій країні секс був забороненою темою, чимось ганебним і низьким. А от у розвинених країнах Європи секс шопи вже кілька десятиліть нікого не дивують. Там цілі гіпермаркети сексуальної спрямованості іграшок. І користуються вони шаленою популярністю. Пора і нам не відставати.

       З цією метою був створений наш інтернет магазин intim-toys.

      Наша компанія є одним з лідерів на ринку продажів інтимних товарів. Вивчаючи попит наших улюблених клієнтів ми постійно вдосконалюємось і розширюємо свій асортимент. У нас прямі поставки з країн виробників, збуджуючі препарати сертифіковані.

      Вас приємно здивує якісний сервіс, кваліфікована консультація, безліч корисної інформації на сайті.

     Як наслідок - це і вдячні постійні задоволені клієнти. Ми продаємо не просто товари інтимної спрямованості, а даруємо задоволення і здоров'я.

    Наш асортимент дозволяє задовольняти запити як новачків так і найдосвідченіших гурманів.

      Наші товари рекомендують провідні фахівці гінекології та урології.

     У нашому інтернет магазині intim-toys представлений широкий вибір вібраторів, фалоімітаторів, БДСМ атрибутика, анальні іграшки. Велика різноманітність сексуальної білизни і костюмів, надівши яке ви зведете з розуму вашого партнера.

    Особливе місце займають допоміжні товари. Таблетки на натуральних компонентах зміцнюють чоловічу силу, збуджуючі креми, краплі, порошки налаштують вас на любовний лад. Особливий склад кремів в який входять перець, розмарин, м'ята перцева, викликає прилив кровообігу і лоскотливий ефект в інтимних місцях, оргазм буде незрівнянним.

     Ми постійно стежимо за модою і інноваціями в галузі секс індустрії тому в інтернет магазині intim-tois є ексклюзивні іграшки світових брендів, які представляються на міжнародних виставках у Європі Америці та Азії. Величезні компанії по всьому світу працюють для нашого задоволення, все більше удосконалюючи свій товар.

      Товари для сексу, які представлені на сайті intim-toys є провідником у світ задоволення і насолоди!

     Для того, щоб уточнити питання які Вас цікавлять, можна скористатися онлайн віконцем або зателефонувати за номерами вказаними на сайті. Для того, щоб не втратити зацікавлені товари, розміщуйте їх в корзину. Наш небагатослівний і тактовний кур'єр доставить Ваш товар в будь-яку точку Києва, в непрозорій упаковці.

      З нашими товарами Ваш секс буде завжди на висоті і Ви станете постійним гостем у intim-toys !!!