Парфуми з феромонами

СписокСітка
Відображати:
Сортування
Парфуми з феромонами

Парфуми з феромонами

Феромони

  Запах впливав на людину завжди: 1000 років тому і зараз. Запах людини може викликати симпатію або негатив. Книга «Парфумер», а пізніше і фільм продемонстрували величезну силу запаху, його вплив на поведінку людини . У сучасному світі через загазованість повітря шкідливими речовинами цивілізації природні феромони притупляються . Налагодити свій гормональний фон можна за допомогою жіночих і чоловічих феромонів .Сильнодіючим жіночим феромоном є копулін, який зводить з розуму всіх чоловіків, жінок же заводить чоловічий феромон андростенон. Феромони нами уловлюються на підсвідомому рівні. Вони не мають яскравого запаху, але потрапляючи в рецептори викликають сексуальне збудження.

   Для цього виробники і створили парфуми з феромонами для жінок та чоловіків. Купити їх в Україні достатньо просто, ціна теж влаштовує покупців. Не варто ігнорувати таку можливість, причаровувати за допомогою запаху.

Парфуми з феромонами - це справжня зброя спокуси, яка повинна бути в арсеналі у кожної жінки і чоловіка. Якщо ви хочете бути сексуальною, бажаною жінкою, яку чоловіки проводять захопленим поглядом або бажаним чоловіком-самцем про якого жінки говорять «О боже який чоловік», спробуйте парфуми з феромонами і скорюйте серця!

   Спробуйте хоч раз і не пошкодуєте. Ви побачите, як парфуми з феромонами діє на протилежну стать.

Секс-шоп intim-toys.net Україна пропонує різні види парфумів з феромонами на будь-який смак зовсім недорого. Купити парфуми з феромонами для жінок в Києві Ви зможете зручним для вас способом: кур'єром або поштою. Прекрасним плюсом натуральних феромонів є те, що їх можна наносити разом зі своїм улюбленим парфумом!

   В нашому магазині маєте можливість купити парфуми з ферамонами. Тут представлений широкий вибір асортименту, який коштує відносно недорого. На сайті відвідувачі можуть ознайомитися з основною інформацією про товари, про умови їх придбання. За додатковими питаннями звертайтесь до наших консультантів за вказаними контактами. У нас діє доставка товару в Києві та по всій Україні. Ціні приємно здивують своєю лояльністю. Ви не пошкодуєте, що звернулися до нас.