БДСМ атрибутика

СписокСітка
Відображати:
Сортування
БДСМ атрибутика

БДСМ атрибутика

БДСМ - це   така психосексуальна субкультура, грунтована на обміні владою,  така гра в панування і підпорядкування.

     На фізичному рівні БДСМ атрибутика покликана викликати сексуальне збудження і отримання людиною психофізіологічного задоволення в результаті свідомої і добровільної дії на нього.

    Класична БДСМ АТРИБУТИКА - це всілякі шкіряні елементи одягу з декоративними елементами, латексні костюми, нашийники, наручники, маски, різні бандажні пристосування для зв'язування партнера. Спеціалізований магазин бдсм атрибутики пропонує купити будь-який із цих товарів в місті Київ і коштує все зовсім недорого. Ціна влаштовує всіх покупців. Для зручності покупців здійснюємо доставку замовлення. Її дія – вся Україна.

Кожен,у кого є БДСМ АТРИБУТИКА, при використанні повинен  пам’ятати про безпеку дій. Партнери повинні заздалегідь про все домовитись (обмеження і т.д.).

    Є також  предмети, які використовуються для фізичної дії на партнера - батоги, хлисти з шкіри і оксамиту, стеки, предмети для шльопання.  На сайті intim - toys.net Вам запропонована уся атрибутика бдсм відмінної якості і зможете вибрати свій предмет гри. Ці предмети давно вже стали популярні у пар, що люблять пограти у домінування. Також атрибутика бдсм може стати  оригінальним подарунком для свого партнера.

Наш магазин бдсм атрибитуки пропонує широкий вибір асортименту. У нас можна купити будь-який аксесуар зовсім недорого.  На сайті для користувачів розміщена інформація про товар, умови його придбання. Для уточнення даних можете звернутись до наших консультантів за вказаними контактами. Діє доставка товару (вся Україна). Ціна приємно здивує. Ви не пошкодуєте, що звернулись до нас.