Кляп шар

СписокСітка
Відображати:
Сортування
Кляп шар

Кляп шар

Деякі люди й досі вважають, що використання еротичних аксесуарів вважається соромітнім. Але багато хто з цих пар бояться собі зізнатися, що не отримують бажаної насолоди. Не варто цього соромитися. За допомогою різних еротичних аксесуарів можна досягти насолоди, покращити інтимні стосунки.

До цього списку відноситься і кляп шар. Їх відносять до БДСМ атрибутики. БДСМ – це психосексуальна субкультура для підвищення сексуального збудження і психофізіологічного задоволення.  Купити таку атрибутику в Україні можна у нашому магазині недорого. Ціни на всі товари приємно здивують.  Тут зможете знайти різні аксесуари для урізноманітнення Вашого сексуального життя.

Застосовують кляпи для того, щоб позбавити одного із партнерів вимовляти слова чи видавати окремі звуки. В більшості випадків їх використовують для приниження свого партнера.

Найпопулярнішим моделями є шарикові пристрої. Для їх виготовлення використовують каучук чи пластик.  Шар опиняється в роті у партнера і фіксується ременем чи стрічкою. Аксесуари можуть бути грубої або витонченої форми. Все це залежить від Вашого смаку. Найчастіше для виготовлення використовують шкіру або тканину.

Крім класичних моделей виробники пропонують маски з уже вбудованим кляпом.

Деякі бояться, що використовувати кляп шар небезпечно. Це зовсім не так. Абсолютно у всіх моделях є отвір для дихання.

В нашому магазині можна купити кляпи в місті Київ. Тут представлений широкий вибір асортименту і зовсім недорого. На сайті для покупців розміщена інформація про товари, умови їх придбання. За додатковою інформацією можна звернутися до наших консультантів за вказаними контактами. Крім цього діє доставка товару. Територія поширення – вся Україна. Ціна продукції приємно здивує своєю лояльністю. Ви не пошкодуєте, що звернулися до нас.