Вагінальні шарики

СписокСітка
Відображати:
Сортування
Вагінальні шарики

Вагінальні шарики

Що таке кульки Вагінальні (кульки Гейші)?    

Вагінальні кульки - це кульки для тренування вагінальних м'язів. Є кульки для новачків більшого розміру. Вони сполучені між собою ниткою. Для тих хто вже профі, такі ВАГІНАЛЬНІ ШАРИКИ менші за розміром, інколи не зв'язані між собою.  

В нашому магазині можна купити вагінальні шарики будь-якої моделі в Україні (Києві) недорого. Вони представлені в широкому асортименті. Крім функціональних можливостей можуть відрізнятися ще й кольором.  Їхня ціна приємно здивує.

Навіщо вони потрібні?

  • Кульки відновлюють м'язи входу у вагіну, оскільки з віком вони стають менш пружними. І щоб уникнути в майбутньому опущення стінок вагіни необхідно тренувати її також як все тіло. Адже малорухливий спосіб життя впливає не кращим чином на нашу сексуальність. З кульками усередині можна ходити, працювати в офісі і ніхто не дізнається, що Ви зараз з ними.
  • Для задоволення. За рахунок зміщеного центру тяжіння вагінальні кульки здійснюють масаж і  підвищують кровообіг всього тазу. Пробуджують ерогенні зони, сприяють посиленню оргазмічних відчуттів. В сексі з партнером жінка швидше і частіше досягає оргазму. Триває він довше і сильніше. Жінка з часом вчиться відчувати і управляти м'язами приносячи неземне задоволення чоловікові. Використвуючі вагінальні шарікі для тренувань, жінка може стати справжньою Гейшою або Жрицею кохання. Від такої жінки ніколи не піде чоловік!
  • Відновлюють після пологів. Вагіна така ж вузька як і до пологів, особливо це актуально після повторних пологів. Якщо використовувати ВАГІНАЛЬНІ ШАРИКИ до пологів то народжувати буде легше.  Оскільки жінка може управляти м'язами, то  зможе виштовхнути плід. Вагінальні кульки- це неоцінимий вклад в своє здоров'я.

Гінекологи рекомендують всім своїм пацієнткам використовувати вагінальні кульки. Вони позитивно впливають на здоров’я і приносять задоволення в інтимному житті.  Якщо ви захочете придбати  вагінальні шарікі в нашому каталозі недорого, вони є на будь-який смак і колір!

В нашому магазині можна купити вагінальні шарики. Тут запропонований великий вибір асортименту. На сайті користувачі можуть ознайомитися з основною інформацією про товари, про умови їх придбання. З додатковими запитаннями звертайтесь до наших консультантів за вказаними контактами. У нас діє доставка товару не тільки по Києву, але і по всій Україні. Ціни приємно здивують своєю лояльністю. Ви не пошкодуєте, що звернулися до нас.