Вибромассажер простаты Adam Male Toys™ P-Spot® Extreme

Вибромассажер простаты Adam Male Toys™ P-Spot® Extreme
Виробник
Код товара:TS1486018
Наявність:
Нет в наличии
Характеристики
Диаметр 3,5 см
Длина 16.5
Для кого Для мужчин
Материал ABS пластик
Питание 2хАА (в комплект не входят)
Производитель Topco Sales
Цвет черный

Стриманий і строгий вибромассажер простати P-Spot® Extreme має спеціальною вигнуту форму, відповідну анатомічним особливостям чоловічого тіла, для точної і ефективної стимуляції простати і особливої ​​зони чоловічого задоволення.

Масажер виготовлений з твердого гігієнічного ABS пластику, за спеціальною безшовною технологією. Ідеальна гладкість масажера забезпечує максимально комфортне легке проникнення. Загнутий кінчик вибромассажера з рельєфним потовщенням, забезпечить точне попадання і максимальну стимуляцію простати і особливої ​​чоловічої зони задоволення. Три рельєфних потовщення забезпечать неперевершену стимуляцію по всій довжині. Для досягнення максимального задоволення і потужної стимуляції, мотор віброелементамі розташований в голівці стимулятора. Мультіскоростной режим вібрації з плавним регулюванням дозволять вибирати вам потужність найбільш співзвучну вашим бажанням і відчуттів.

Вібромасажер водонепроникний, виготовлений з ABS пластику без вмісту фталатів. Для очищення промийте в теплій воді з антибактеріальним милом або спеціальним бактерицидним засобом для очищення секс-іграшок. Сумісний з презервативами і лубрикантами на будь-якій основі.

Довжина - 19,05 см, вставна довжина - 16,5 см, діаметр стимулюючого кінчика - 3,5 см, діаметр ніжки - 2 см.

Харчування: 2хаа (в комплект не входять)

Задати питання по товаруПримітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Погано           Добре